Підсумовуємо разом із вами передостанній місяць поточного 2017 року та згадуємо його найбільш-яскраві прем’єри.
Сингли та альбоми:
Антитіла – TDME (Сингл)
На написання пісні TDME гурт надихнув безстрашний вчинок радянського вченого Станіслава Курилова, який став відомим світу завдяки своїй зухвалій втечі з СРСР. 13 грудня 1974 року він вистрибнув за борт пасажирського судна у Тихому океані і за 3 дні та 3 ночі вплав дістався Філіппінського острова, пропливши більше сотні кілометрів. Громадянин Всесвіту пояснював свій вчинок досить просто – він не зміг більше миритися з тими обмеженнями, якими його стискала тоталітарна держава.
Karna – Гуцул-метал (Альбом)
Франківсько-київська команда Karna, на радість своїм прихильникам, нарешті розжилася новим повноформатним альбомом. Його музиканти назвали на честь власноруч вигаданого музичного стилю – «Гуцул-метал» – і, відповідно до цього, спробували за допомогою представлених треків познайомити з його особливостями якомога більшу кількість шанувальників української музики. «Казковий Залізний Дроворуб нарешті знайшов своє серце і віддає його вам у вигляді нового альбому «Карни». Це справжній гуцул-метал-драйв! А якщо серйозно, то це просто величезна кількість роботи та зусиль», – кажуть музиканти.
YUKO – Ditch (Альбом)
Повноформатна платівка від електро-есперементаторів YUKO, чергових цікавих представників лейблу Masterskaya. В альбомі Ditch зібрано автентичний пісенний матеріал з різних регіонів України, оброблений і обрамлений у сучасне музичне вбрання. Словом, перед вами платівка, що являє собою суміш українського фольклорного матеріалу та найсвіжіших віянь експериментальної електронної музики.
Юра Самовілов – Маленька квітка (EP)
Порція чуттєвої акустики від Юри Самовілова знайшла своє відображення у новому міні-альбомі донецького виконавця. Атмосферний EP отримав назву «Маленька Квітка» та поєднав у собі чотири абсолютно нові пісні, виконані у притаманній для виконавця лірично-філософській манері.
Ulmo Tree – ULMOTREEEP (EP)
Засновник та єдиний учасник проекту Ulmo Tree Костя Шелудько охрестив цей міні-альбом «джемом із самим собою». Шанувальникам осіннього медитативного інді присвячується!
Кліпи:
The Hardkiss – Кораблі (Кліп)
Широко анонсована прем’єра від The Hardkiss не лишила байдужими шанувальників творчості Юлії Саніної і ко. «У нашій роботі прапор – це символ розбитого серця, символ болі від зради другої половинки. Для того, щоб позбутися цих пекельних страждань, прапор необхідно спалити. Розчаровані і ображені люди часто збираються разом, оскільки таким чином простіше пережити завданий біль. У кожного з них своя особиста історія, але образ того прапора один – палаючий корабель», – пояснила фронтвумен The Hardkiss.
Тартак та Арсен Мірзоян – Знаєш Мій День (Кліп)
Це відео викликало у мережі чималий резонанс, не в останню чергу через не до кінця зрозумілий художній сюжет. Відтак, кожен міг трактувати цю історію по-своєму, але чудовий апетит Арсена Мірзояна відмітили, здається, усі. Ще одна родзинка ролика полягає у тому, що його режисурою власноруч займалися Сашко Положинський та Арсен Мірзоян.
KiRA MaZUR – Я би (Кліп)
Епатажна виконавиця Кіра Мазур у кліпі «Я би» постає перед глядачем у чотирнадцяти різних образах – від космонавта до черниці. І все це для того, щоб алегорично передати різноманітні елементи відносин між чоловіком та жінкою, їхні характерні особливості, кумедні чи гострі моменти.
Arlett – Спрага чи спека (Кліп)
В основі сюжетної лінії нового кліпу від Arlett лежить соціальне підгрунття у вигляді індивідуального вибору між правильним та не правильним способом життя. «У відео ми продемонстрували елементи нічного тусовочного життя на прикладі молодої людини, яка знаходиться перед вибором: чорне чи біле, залежність чи ні», – каже лідер гурту Олександр Коломієць.
Ціна Ритму – Любив (Кліп)
Нове відео від реп-проекту «Ціна Ритму», яке підкуповує глядача атмосферою ностальгії за 90-ми роками та за усіма характерними атрибутами того часу. Як зазначають музиканти, деякі моменти того періоду настільки закарбувалися у пам’яті людей, що зустрічаючи їх у буденному сьогоденному житті, надовго занурюєшся у почуття ностальгії за дитинством та юнацтвом.