Антитіла – TDME
Матеріали

Антитіла – TDME (Лірик-відео)

Нарешті, після завершення успішного концертного туру на підтримку альбому «Сонце», в рамках якого гурт «Антитіла» відвідав понад 50 міст і завершив гастролі грандіозним виступом на вертолітному майданчику столиці, українські меломани отримали новий музичний подарунок. Сьогодні у мережі відбулася прем’єра нового синглу під назвою «Там де ми є», або TDME (користувачі соціальних мереж її вже жартома розшифровують як «Тополя ДМЕ»), записаного на студії Bobina у Києві.

«Ми працювали над піснею TDME на студії Bobina Records у Боба, який нам робив вже дуже багато композицій, і зробив їх настільки класно, що вони досі звучать у ваших плеєрах. Цікаво, mp3 плеєри ще існують взагалі? Зрештою, суть не в цьому, а в тому, що «Антитіла» активно роблять нові треки, і один з них сьогодні однозначно засяде у ваші вуха», – коментує Тарас Тополя.

До речі, також музиканти презентують до синглу TDME ще й офіційне лірик-відео, яке вони знімали під час подорожі Україною, Америкою та Канадою. Також незабаром буде презентовано й офіційний кліп. «Це буде розповідь про одну особистість – океанографа, що втік з радянського круїзного лайнера», – діляться сюжетом «Антитіла».

Окрім того, за словами учасників відомої поп-рок команди, до весни вони планують видати ще 2-3 нові пісні з кліпами. Вже зараз вони мають на руках кілька практично завершених треків, а демо-версій і взагалі більше десятка. Це буде абсолютно новий матеріал, який стане першою ластівкою у підготовці гурту до майбутнього туру.

Українська музика: Антитіла – TDME

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *