Jerry Heil – Я_ЯНА
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Jerry Heil – Я_ЯНА (Альбом)

Нове джерело цитат для соціальних мереж у вигляді дебютного повноформатного альбому «Я _ Яна» молодої виконавиці Jerry Heil вже у мережі! Свіжа платівка вмістила у себе вісім іронічних треків, частину з яких меломани точно чули, зокрема мова йде про пісні «Вільна каса», «Натверкай» і, звісно ж, легендарну «Охрана, отмєна». На офіційному YouTube-каналі співачки з’явилися лірик-відео до всіх композицій, які не було візуалізовано раніше.

«ААААА!!! Альбом #Я_ЯНА вже повністю на моєму каналі! Усім слухати і ділитися враженнями! Хтo вже встиг? Не забудь встигнути купити другий квиток на мій сольний концерт, який відбудеться вже 4 жовтня у Києві, зі знижкою 70%», – пише на своїй сторінці в Instagram Яна Шемаєва, вона ж Jerry Heil.

«Jerry – це моє альтер-его. Яна – проста дівчина, а Джеррі більш жіночна і вишукана. Але обидві ці частинки – це я. Вони завжди були, просто тепер у кожній з них є своє ім’я. Що ж стосується моїх пісень, то деякі слухачі сприймають їхні тексти занадто буквально, «чорним по-білому», не вбачаючи у них іронії. Але при цьому, я дуже рада, що є багато людей, близьких мені за духом, які розуміють, що «якщо болить – посмійся», – додає виконавиця.

Нагадаємо, що у 2017 році Jerry Heil вже ділилася зі слухачами міні-альбомом під назвою «Де мій дім», який дуже відрізняється від новинки як за саундом, так і концептуально.

Jerry Heil – Я_ЯНА
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Андрій says:

    Будемо молитися, щоб розетка не знімала більше реклам на нормальні пісні альбому

  2. Olena says:

    Наступна пісня буде – Пакет потрібен? Терміналу немає, готівка!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *