Jerry Heil – Де мій дім
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Jerry Heil – Де мій дім (EP)

Jerry Heil – вона ж Яна Шемаєва у поза-сценічному житті – це молода виконавиця, творчістю якої були вражені та захопилися зіркове подружжя Нати Жижченко та Євгена Філатова (Onuka, The Maneken). Саме на їхньому лейблі Vidlik Records було видано дебютний міні-альбом дівчини під назвою «Де мій дім», що складається з чотирьох експериментальних авторських треків. І Наталія і Євген зазначали, що надіслані Яною демо-записи від самого початку виглядали фактично завершеним музичним продуктом, тому із мінімальною допомогою у фіналізації аранжувань та подальшому мастерингу матеріалу, вони із задоволенням взялися за ознайомлення вітчизняних меломанів із новинкою.

«До нашого лейблу надсилають чимало музичного матеріалу, питаються думки чи поради. Саме так до нас потрапили запили Яни Шамаєвої, юної 21-річної дівчини із Василькова, яка сама пише пісні зі словами, створює електронно-вокальну музику. Наразі такої музики точно немає в Україні, ця ніша абсолютно вільна. Коли показали ці треки Жені та нашому менеджеру Лєрі, всі ми зійшлися на єдиній спільній думці, що це реально крута музика. Ми дуже захотіли, щоб вона потрапила до слухачів, тому із радістю видали у себе перший ЕР-реліз Яни. Це не продюсерський проект», – розповідає Ната Жижченко.

«На нашому лейблі сталася чудова прем’єра міні-альбому «Де мій дім» молодої, талановитої та самобутньої вокалістки і музиканта Яни Шемаєвої (Jerry Heil). У ньому гармонійно поєднується етно, фолк, а також електроніка, тому слухаємо, ділимося, та коментуємо», – додає чоловік Нати Євген Філатов.

Зауважимо, що ви маєте можливість підтримати Яну, висловивши їй свою подяку за творчість, офіційно придбавши вищезгадану міні-платівку за допомогою сервісів iTunes чи Google Play.

Українська музика: Jerry Heil – Де мій дім

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *