Чумацький Шлях – Кольорові звуки
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Чумацький Шлях – Кольорові звуки (Live відео)

Гурт «Чумацький Шлях» (CH.SH.) презентував нове живе відео «Кольорові звуки», зняте під час сольного концерту команди. За допомогою даного ролику музиканти прагнули максимально занурити глядача в атмосферу своїх виступів та запросити відвідати наступні live-шоу.

Зйомка відео відбувалася 9 листопада на сольному концерті формації у Хмельницькому. Нагадаємо, що сама пісня «Тисячі років» увійшла до крайнього міні-альбому «Чумацького Шляху» під назвою «Тисячі років», про який ми вже розповідали читачам «Нотаток».

«Пісня «Кольорові звуки» у своїй візуалізації потребувала справжньої живої енергетики, тому ми і вирішили це зробити у live форматі. Ми хотіли щоб глядач відчув особливу атмосферу, яку можна відчути лише під час живого виступу. Саме під цю пісню на концертах ми використовуємо лазерне шоу, яке теж показали у цьому відео. Знімати та монтувати кліп ми знову довірили Іллі Сопілчару, з яким ми зробили вже досить багато крутих робіт», – розповів «Нотаткам» лідер гурту «Чумацький Шлях» Сергій Строян.

Чумацький Шлях – Кольорові звуки
Чумацький Шлях y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *