Чумацький Шлях – Тисячі років
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Чумацький Шлях – Тисячі років (EP)

Бадьоро, драйвово та гітарно – все це про новий міні-альбом «Тисячі років» гурту «Чумацький Шлях», який хмельничани презентували сьогодні, 16 березня 2018 року. Загалом до ЕР-релізу потрапили чотири треки, які музиканти називають своїми найпотужнішими роботами за останній календарний рік. За словами лідера гурту Сергія Стояна, команда багато експериментувала зі звучанням і завдяки студії ФДР та звукорежисеру Ярославу Вільчику, таки знайшла потрібний саунд. Якщо порівнювати актуальне звучання команди із матеріалом попередніх студійних робіт, одразу ж можна відмітити зменшення кількості фолкових елементів на користь «книжкової» альтернативно-рокової стилістики.

Заключний четвертий трек нового ЕР «Чумацького Шляху» (пісня «Віддай») раніше вже видавалася у якості окремого веб-синглу, про який ми повідомляли читачів «Нотаток». А от про три інші композиції відвідувачам нашого сайту розповів фронтмен гурту Сергій Стоян.

«Перша пісня міні-альбому має назву «Ламай». У ній до нашого звичного складу ми додали ще ліру, на якій зіграв свою партію Ярко Себало з гурту «Йорий Клоц». У результаті ми отримали цікаве поєднання сучасного і народного інструментального звучання.

Пісня «Тисячі років», другий куплет якої виконує популярний ведучий та музикант Мяч Дредбол, має гострий соціально-філософський текст та важкі гітарні партії, які у програшах доповнюються звучанням сопілки та акордеона.

У третій пісні, яка отримала назву «Кольорові звуки», ми використали багато синтетичного, електронного звучання. Вся пісня побудована на яскравих змінах характеру між куплетом і приспівом», – коментує лідер «Чумацього Шляху».

Додамо, що обкладинку EP «Тисячі років» створено дизайнером та художником Дмитром Юрченком на основі малюнку, задіяного раніше у синглі «Віддай».

Чумацький Шлях – Тисячі років

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *