Zymosis – Серденько
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Zymosis – Serdenko (Кліп)

Проект Zymosis поділився з меломанами своєю першою відеороботою – космічним кліпом на пісню «Серденько» з нещодавно оприлюдненого EP-релізу «Нічна». Загалом psytrance-формація Zymosis – це власний проект композитора та аранжувальника Дмитра Лихачова, який чимало експериментує не тільки в інструментальній стилістиці chill/ambient/downtempo, але і з подачею власного матеріалу, час від часу запрошуючи до співпраці різних співачок. Зокрема, вокал у згаданому нами міні-альбомі «Нічна» належить Ользі Троян, також знаній на псевдо Makoviya.

Велика увага у кліпі також приділена саме образу головної героїні, який допомогла створити Anja Barsa (makeup, look). «Це моя чудова робота як візажиста-художника, за яку дуже радію, адже її результати вийшли просто-таки казково-небесні. Кодова назва – «Зоряна дівчинка». Ох, Оля Маковійка просто злилася з образом і була в ньому по-справжньому чарівною! Дуже приємно працювати з людьми «на одній хвилі», – коментує Аня.

«Була дуже рада, коли знімальна команда запропонувала таку цікаву ідею. Дякую майстру Ані за чудовий мейкап у «денній» частині нашого кліпу та неймовірний космічний образ у «нічній». Респект Дмитру Кисельову, що так круто відзняв і кліп, і фото, незважаючи на цілу добу без сну. Спасибі Дмитру Zymosis за музу! Також велика подяка супер-мамі-режисеру Тіні Овчаренко, яка цілу ніч із нами возилася та на пару з Анею крутила ультрафіолетовими світильниками кілька годин поспіль (а зйомки відео проходили саме вночі, і десь поряд тихо спало трьох місячне маля). Окрема вдячність Sentimony Records», – додає в свою чергу вокалістка проекту Zymosis Ольга Троян.

Zymosis – Serdenko

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Santeya says:

    Очень нежно и трогательно!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *