Zворотня Dія – Тобі
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Zворотня Dія – Тобі (Сингл)

«Історія одного кохання, що стане початком великої боротьби»: гурт Zворотня Dія презентували новий сингл «Тобі». Пісня стала продовженням музичних експериментів з електроним синтезом та характерним, щільним гітарним звучанням. Саунд продюсером композиції став Олег «Фрост» Мороз (ex «Пан Пупец»). Запис та зведення: Frost Magnetic Rec. Реліз синглу вже традиційно відбувся на лейблі BOG DA NOVA MUZYKA.

«У цьому світі кольори здаються вигорівшими та матовими, важко зрозуміти чи світ показують через підсаджений кінескоп, чи очі вправно замилені новим світовим порядком. Політичні баталії втратили минулу актуальність, країною керує єдина політична сила. Корупційні злочини провладного прошарку вправно приховуються заміною фактів та відвертанням уваги. Немає людини – немає ідеї», – йдеться у прес-релізі.

«Тобі» – це перший трек, який буде екранізований у гостросюжетну двосерійну антиутопію, що з’явиться у мережі наприкінці березня.

«Безперечно, це найяскравіша та хвилююча пригода у нашому музичному житті. Починаючи зі студії звукозапису та закінчуючи зйомками, що відбувалися у трьох різних містах. Робота, яка подарувала багато хороших людей, величезний досвід та віру в те, що все можливо!» – коментує учасник гурту Zворотня Dія Артем Критик.

Zворотня Dія – Тобі
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *