ZOVNY – Сказати Ні
Електронна музика, Матеріали, Релізи

ZOVNY – Сказати Ні (Сингл)

Кілька місяців тому ми вже знайомили читачів «Нотаток» із дебютною авторською композицією від зовсім юного музичного проекту ZOVNYЗовні»), аж ось прийшла пора представити вам її наступницю на ім’я «Сказати Ні». Запис свіжого інді-треку відбувався на запорізькій студії звукозапису Shining Music, авторство його слів належить засновнику та вокалісту ZOVNY Ніколаю Голованю (ні, це не помилка написання, просто сам музикант надає перевагу саме такій орфографії власного ім’я), аранжування: Ніколай Головань та Олександр Ількаєв, соло-гітара: Ігор Магонов.

«Ми неймовірно раді поділитися із загалом нашим новим синглом «Сказати Ні»! Я думаю, що головна ідея та сюжет цієї пісні стають зрозумілими слухачу вже с перших секунд. Адже тут доволі невимушений сюжет – ми розповідаємо про «стрес і нерви» в ситуаціях, у які неодноразово потрапляла практично кожна людина . Тому, чесно кажучи, я не здивуюся, якщо хтось з вас упізнає у композиції власні життєві сюжети», – прокоментував «Нотаткам» свіжий реліз фронтмен ZOVNY.

За його словами, наступний трек від ZOVNY вже не за горами – над ним наразі триває активна творча робота. Ну а якщо ж у вас після прослуховування виникне бажання підтримати молоду формацію та трохи пришвидшити реліз наступної новинки, маєте можливість здійснити довільний грошовий внесок у діяльність хлопців за наступним посиланням.

ZOVNY – Сказати Ні

Завантажити в архіві


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *