ZOVNY – Приходять сни
Електронна музика, Матеріали, Релізи

ZOVNY – Приходять сни (Сингл)

З радістю представляємо вашій увазі творчість зовсім юного музичного інді-проекту ZOVNYЗовні») та їхній перший офіційно оприлюднений сингл під назвою «Приходять сни». Не дивлячись на молодий вік дніпровської формації, яка наразі складається з двох музикантів, Миколи Голованя та Ігора Магонова, протягом цілих двох останніх років музиканти писали композиції, так би мовити, «у стіл», а нещодавно вирішили, що час вже настав, і саме зараз варто розпочинати знайомство публіки зі своєю музикою.

«Дебютувати з цією піснею – це дійсно великий крок для нас, бо у неї було вкладено занадто інтимні переживання. Композиція «Приходять сни» була написана через почуття, які зробили багато ночей безсонними. Думаю, практично кожному знайомий такий стан, тому саме ці суперечливі емоції ми і намагалися вкласти у даний трек», – розповів «Нотаткам» вокаліст ZOVNY Микола Головань.

Свіжу композицію «Приходять сни» ви маєте можливість послухати у мережі або ж придбати за допомогою iTunes чи Google Play, підтримавши тим самим подальшу творчу діяльність хлопців. Долучайтесь до спільнот гурту «Зовні» у соціальних мережах та очікуйте на подальші прем’єри!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *