Zosia – Глибина
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Zosia – Глибина (Сингл)

Зовсім нещодавно в українському просторі з’явилася нова виконавиця Zosia та її дебютний сингл «Глибина». За словами виконавиці, ця пісня про те, як виплисти з омуту, якщо там страшно і сумно.

І хоча Зося вже дуже давно займається музикою, співає у хорі та пише пісні, дебютний сингл завібрував у мембранах колонок тільки зараз.

«Пісня «Глибина» народилася у дуже важкий емоціональний період. Вона про депресію та надію. Про те, що кожен з нас може опинитися на дні емоційного океану, у якому вирують шторми та затягують коловороти. Піддаватися паніці у такий момент — безнадійно витрачати сили. Глибина не любить цього. Вона не пробачить метушні та самознищення. Все що потрібно — це дати собі час. Дати можливість ногам доторкнутися до дна, а потім, використавши його як опору, відштовхнутися і виплисти на поверхню», — каже Zosia.

Виконавиця також додала, що жодна людина ніколи не знає, коли і з якої причини впаде в бурхливі хвилі змін. І не важливо, з якої причини вона звалилася в океан невизначеності, з якої причини її затягує глибше. Глибина не страшна. Вона – причина для трансформацій і правильних рішень.

Музику та текст Зося написала власноруч, з аранжуванням їй допомагав Іван Тайга, зведення та мастерінг — Іван Попов.

Zosia – Глибина
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *