Zоряна - Дихаю тобою
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Zоряна – Дихаю тобою

Українська поп-рок співачка Зоряна разом із музикантами свого гурту представила широкому загалу нову відеороботу на пісню «Дихаю тобою». За словами виконавиці, у новому кліпі вона постає у дещо видозміненому образі, адже всі попередні її твори у своїй більшості характеризувалися драйвовою й шаленою енергетикою, а нова композиція, навпаки, розповідає ніжну історію чуттєвого кохання й жіночих почуттів.
«Коли я писала пісню «Дихаю Тобою», то намагалася передати емоції, які відчувала з коханим у чарівному місті Париж, – розповідає Зоряна. – У кліпі ми також вирішили відтворити цю атмосферу чуттєвості, бажання та легкості. Режисер цього разу вирішив змінити мій стиль, відкривши мене по-новому», – додала вона.
До речі, режисером свіжого відео виступив Денис Гамзінов, який вже працював над кліпами співачки «Включаю Play», «Кіно» та «Мохіто». «У цьому кліпі ви не побачите традиційну історію кохання між хлопцем та дівчиною, натомість ви відчуєте всі емоції лише головної героїні – Zоряни, яка й написала цю чуттєву композицію. На цей раз ми вирішили нетрадиційно підійти до ідеї створення данного кліпу», – зазначив Денис.
Щодо знімальної локації відео «Дихаю тобою», то вона також є нетривіальною, адже її було створено спеціально для зйомок кліпу дизайнером інтер`єрів Іриною Гуменчук. Родзинкою імпровізованої «кімнати закоханих» стала величезна паперова люстра, виготовлена вручну з тисячі аркушів паперу.
«Приємного вам перегляду та нехай у вашому житті повсякчас буде присутня людина, якою хочеться «дихати» так ніжно і грішно», – побажала всім глядачам Zоряна.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Зоряна, музика українською, украинская музыка, Zоряна, Zоряна – Дихаю тобою, новий кліп Дихаю тобою, Zоряна 2014

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *