Zombo feat. Тулим – Летимо
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Zombo feat. Тулим – Летимо (Кліп)

Презентуємо свіжий реліз від молодого незалежного лейблу Past Future Jam – кліп львівського репера на псевдо Zombo за участі столичного хіп-хоп утворення «Тулим» під назвою «Летимо». Zombo є активним учасником хіп-хоп команди Kickit, до якої входять також The Cancel та DJ SHON, DRUD, Alexjazz та інші українські музиканти, емсі, графіті-райтери, бібої, тощо. Відзначився спільними роботами з багатьма артистами як в Україні так і закордоном. У свою чергу «Тулим» – хіп-хоп гурт з Києва, який має у своєму активі три повноформатні альбоми, а також чимало концертів в Україні та за кордоном, серед яких виступ на одній сцені з відомим американським колективом Onyx.

Основну кількість кадрів для відео «Летимо» було знято у Львові, окрім того, у кліпі можна побачити фрагменти Києва та деяких інших великих міст. «Насамперед цей трек – це виклик собі, виклик часу. Ми не піддаємось обставинам, що не дають багатьом підняти голову, знайти в собі сили та натхнення і полетіти до своїх прагнень. Було кілька версій пісні, перш ніж вона зазвучала так, як на відео, це довгий шлях, але воно цього варте. Ми не зупиняємось», – поділився з читачами «Нотаток» Zombo.

Додамо, що трек «Летимо» потрапить до майбутнього альбому Zombo «Неймовірна простота», який має побачити світ вже найближчим часом.

Zombo feat. Тулим – Летимо

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *