ZOER – Закута
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ZOER – Закута (Сингл)

Друзі, ми продовжуємо знайомити вас із цікавими молодими командами, і от, настав час презентувати вашій увазі дебютний студійний сингл «Закута» від зовсім юного сумського гурту ZOER. Не дивлячись на молодий вік команди, її учасники зазначають, що до релізу своєї першої студійної композиції вони йшли достатньо довго: постійно щось грали, шукали свій звук, пробували записувати, помилялися і знову пробували. Студійна робота над треком проходила на місцевій студії звукозапису «Живой.Зву», а зведенням та мастерингом матеріалу займались спеціалісти з N.C.Records.

Цікаво, що сама композиція «Закута» була написана ще за кілька років до заснування самого колективу, теперішнім його вокалістом Дмитром Ящуком. «Ми поставили перед собою мету – видати сингл після Нового року і цілеспрямовано йшли до цього. Саму пісню побудовано навколо образу дівчини, що продовжує жити в думках юнака після розставання. З одного боку це видається таким собі різновидом катування, але підсвідомо він і сам не хотів би, щоб вона зникала», – розповів нашому сайту Дмитро.

Він також зазначив, що наразі ZOER продовжують працювати над наступниками «Закути», маючи на меті видати до літа міні-альбом авторських творів, а якщо робота складатиметься успішно, то і цілий лонг-плей. Відслідковуйте наступні новини від формації на сторінках спільнот гурту у соціальних мережах!

ZOER – Закута

Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *