ZOER – Вона Була Всесвітом
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ZOER – Вона Була Всесвітом (EP)

Слідом за двома дебютними синглами, хлопці з гурту Zoer (м. Суми) радо презентують свій перший чотиритрековий міні-альбом «Вона Була Всесвітом», записаний на місцевій студії «ЖИВОЙ.ЗВУ». Подальше зведення та мастеринг накопиченого матеріалу провадили спеціалісти студії N.C.Records. Загалом студійна робота зайняла в учасників команди близько одного календарного місяця.

Ось що розповіли «Нотаткам» про вміст свого концептуального ЕР-релізу музиканти Zoer: «Збірку відкриває трек «Страх публіки», що знайомить слухача із героєм-соціофобом, закритим від зовнішнього світу. Це своєрідний гімн інтровертів. До речі, саме з цієї пісні свого часу розпочалася історія гурту «Зоер». Впевненим стуком у двері за треком «Страх публіки» вривається пісня «Бурбон», що продовжує історію вже згаданого соціофоба – в його житті з’являється небайдужа до нього дівчина. Але соціофоб не може відповісти взаємністю, він емоційно спустошений. Далі звучить композиція «Закута», що переповідає про намагання героя забути дівчину, але, як виявилося, вона забралася у важкодоступне місце, десь поміж серцем і душею, тож як би він не намагався викинути її з пам’яті – все марно. Останній трек міні-альбому, який власне і дав йому назву – «Вона Була Всесвітом», записувався в муках, чесно зізнатися ми дуже довго підбирали звук синтезатора, робили певні правки, тому маємо на руках 11 версій цієї пісні. Сам трек розповідає про визнання героєм факту, що дівчина була для нього всесвітом, всім тим, що його оточує, всім тим, що у нього є, а розуміння цього приходить тільки після втрати».

Реліз міні-альбому «Вона Була Всесвітом» відбувся вчора, 12 квітня 2017 року, що було дуже важливим для хлопців, які дуже хотіли закінчити всі роботи та символічно оприлюднити музичний матеріал саме у день космонавтики.

Українська музика: ZOER – Вона Була Всесвітом

Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *