ZOER – Бурбон
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ZOER – Бурбон (Сингл)

Молода сумська команда Zoer презентує новий авторський сингл «Бурбон», що став всього-на-всього другим за ліком оприлюдненим релізом офіційної дискографії гурту. У свіжій композиції піде мова про ту «найбільшу у житті помилку», яку люди часто-густо допускають відштовхуючи від себе інших людей, не даючи тим можливості стати частинкою власного життя. Запис треку відбувався на місцевій сумській студії «Живой.Зву», а його зведенням та мастерингом займалися харківські спеціалісти з N.C.Records.

«У куплетах пісні «Бурбон» я мав на меті розповісти про те, як ми іноді не підпускаємо до себе людей, для яких це є дуже важливим у той чи інший життєвий період, а вже у приспіві я, відповідно, прагнув зробити акцент на ті емоції, що виникають, коли людина усвідомлює власну помилку та жалкує про це. А ви, часом, не чините таку саму помилку просто зараз?» – перепитує у слухачів вокаліст Zoer Дмитро Ящук.

Додамо, що новинка про пихатість та втрачені можливості під назвою «Бурбон», так само як і попередній трек «Закута», увійдуть до майбутнього міні-альбому гурту, над яким хлопці наразі продовжують працювати. Слідкуйте за анонсами та не пропустіть подальші прем’єри!

Українська музика: ZOER – Бурбон

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *