ЗНАК U – Пароль
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ЗНАК U – Пароль (Сингл)

«Пароль» – це третя за ліком композиція проекту «ЗНАК U», експериментальної формації Юрія Данильчука, музиканта з міста Хмельницький, який також відомий за своєю участю у гурті «Панацея». За словами автора, його бажання робити музику на межі стилів та форм, без огляду на будь-які «треба», сьогодні дозволяє легко втілити у реальність практично будь-які музичні ідеї.

«Проект виношувався багато років та, нарешті, перейшов у довгоочікувану фазу активної роботи і показу себе публіці. «Пароль» – третя серія експериментів, яка по новому намагається передати ідею самотності та пошуку сенсу існування у цьому світі. Ключові фрази пісні промовляють самі за себе: «Яка твоя роль? Хто ти є? Скажи, чий ти пароль?». Кожен для себе ставить подібні запитання й усе життя шукає відповіді. У пісні я також ставлю ці питання, але на цей раз під поглядом з іншого ракурсу. У тексті композиції багато дуже образних та алегоричних речей, тому кожен зможе побачити у ньому дещо особисте», – розповів читачам «Нотаток» засновник «ЗНАК U».

Окрім того, він зазначив, що незабаром буде дороблено та представлено на розсуд громади ще і новий сингл гурту «Панацея», тому слідкуйте за новинами.

Українська музика: ЗНАК U – Пароль

Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *