ZMOVA – Колискова
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ZMOVA – Колискова (Сингл)

Учасники молодого столичного гурту ZMOVA поділилися зі слухачами свіжими результатами своєї творчої роботи: зовсім нещодавно на офіційних сторінках формації у соціальних мережах було поширено новий сингл під назвою «Колискова». Запис композиції проходив на київській студії звукозапису Rec Me. Автором слів «Колискової» виступив вокаліст гурту Євген Каліта, відповідальним за музичну складову нового треку був Ілля Fobiani, який, до того ж, займався зведенням записаного матеріалу.

Як розповіли нашому сайту музиканти гурту ZMOVA, текст «Колискової» народився немов сам собою, під музику, яка у всіх учасників гурту викликала єдине спільне відчуття внутрішнього заспокоєння. Саме через цей своєрідний релакс і було вирішено обрати саме таку заспокійливу назву для свіжого треку.

За словами хлопців, ця доволі особиста та чуттєва пісня аж ніяк не вписується у стилістику їхнього майбутнього міні-альбому, робота над яким наразі триває, тож вони прийняли рішення оприлюднити її в Інтернеті у вигляді окремого студійного синглу.

Для того, щоб не проґавити реліз анонсованого EP від киян, обов’язково долучайтесь до офіційних сторінок «Змови» у соціальних мережах та слідкуйте за подальшими новинами.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *