ZLIVA NA PRAVO – Я шукав тебе
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ZLIVA NA PRAVO – Я шукав тебе (Сингл)

Рок-гурт ZLIVA NA PRAVO виклав у мережу першу пісню під назвою «Я шукав тебе» зі своєї майбутньої повноформатної платівки, яка стане дебютним лонг-плеєм у дискографії колективу.

«Нарешті ми можемо дати волю своїй шаленій енергії! Композиція, з якої розпочинається історія дебютної платівки «naNOvo». Композиція, яку було написано і записано вже у новому складі. Оскільки карантин це не відпустка, тож ми мобілізувались і максимально сконцентрувались на записі альбому, перший сингл з якого ви можете почути і оцінити вже зараз», – коментує фронтмен проекту Володимир Ковбель.

Історія пісні «Я шукав тебе» почалася ще у 2016 році, коли з’явилася лірика для приспіву. Після того ця «чорнетка» близько року чекала влучного часу на «творчій полиці» гурту, в результаті чого вона таки отримала куплети та фінальну версію аранжування. Втім, як бачимо, студійний запис треку знову ж таки затягнувся у часі через низку проблем.

Цікаво, що сам колектив існує вже близько дванадцяти років, за які декілька разів змінював склад, ішов у творчу відпустку, тощо. Втім, минулого року склад гурту остаточно стабілізувався і музиканти почали працювати над новим матеріалом у форматі тріо.

ZLIVA NA PRAVO – Я шукав тебе
ZLIVA NA PRAVO y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *