ZLIVA NA PRAVO – naNOvo
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ZLIVA NA PRAVO – naNOvo (Альбом)

Гурт ZLIVA NA PRAVO перегорнув сторінку своєї спільної музичної діяльності: новий символічний етап розпочинає дебютна повноформатна платівка під назвою naNOvo. За словами музикантів, ця назва зовсім не випадкова, адже альбом уособлює не тільки зміни колективу в цілому, але і кожного його учасника зокрема.

«naNOvo — це історії з нашого життя, які ми розповіли в одинадцяти піснях та intro. Кожну з композицій побудовано на реальній життєвій історії різних періодів», — коментує фронтмен ZLIVA NA PRAVO Володимир Ковбель.

Ось що він розповів про кожну з композицій:

1. Intro. Ми придумали його, щоб починати з цього наші концерти, а в результаті вирішили почати з нього ще й альбом.

2. Ніч. Пісня написана у 2012 році ще в старому складі групи. Пісня гостросоціальна і на нашу скромну думку, на жаль, чи на щастя, актуальна і зараз.

3. Вокзал. Пісня записана вже з початком нового етапу ZLIVA NA PRAVO, коли команда стабілізувалася у форматі тріо. Це був один з перших треків, які ми придумали у той час. У даному випадку вокзал символізує собою момент чекання на щось, що ніколи не прийде і не повернеться.

4. Я Шукав Тебе. Це перша пісня, яку ми оприлюднили з цього альбому. Ми випустили її влітку. І з цієї пісні, власне, і почалася історія гурту по-новому.

5. Кричати. Лірику для цієї пісні написав відомий український актор Роман Ясиновський. Прочитавши цього вірша, я захопився ним і попросив у Романа дозволу покласти його на музику. Це одна з двох пісень, тексти до яких написав не я.

6. Коли Запахне Снігом. Пісня авторства нашого саунд-продюсера Сергія Сілакова. Судячи з минулої зими, запаху снігу ми можемо так і не відчути, тому давайте послухаємо і пригадаємо як це було, або може бути.

7. Егоїсти. Своєрідний екватор цієї плити. Пісня написана на основі реальних подій, як і всі, зрештою, роботи на альбомі. Написана однією з останніх для цього альбому і по суті це погляд на самих себе. Люди не хочуть зізнаватися в егоїзмі і це негативний момент, який мене бентежить.

8. Серце Спить. Це свого роду закритий гештальт для мене як для автора і для групи. Пісня написана в далекому 2009 році, але з часом вона отримала нове аранжування і зазвучала по-новому. Колись вона звучала, на мою думку, більш архаїчно, хард-роково, а тепер отримала нове аранжування і звучить більш наближено до сучасних реалій музики.

9. Дешеве Кіно. Це пісня, яка першою в історії гурту, отримала відео-супровід – ми зняли на неї кліп, який ви можете подивитися на нашому YouTube-каналі. Як пісня «Серце Спить», трек «Дешеве Кіно» теж отримав нове звучання. Це дуже символічна пісня для колективу, бо ми зняли на неї кліп, а для мене вона символічна, бо це моя перша режисерська робота.

10. Світи. Одна з найновіших пісень, написана спеціально для альбому. Ця пісня дуже відрізняється від решти треків. У порівнянні з ними вона є доволі важкенькою. Нам захотілося зробити такий саунд і спробувати ще й таку жанрову забарвленість.

11. Забувати. Пісня дуже автобіографічна, дуже особиста. Настільки, що я не готовий ділитися з ким-небудь своєю історією та історією створення пісні. Хай кожен у ній почує щось своє. Вона має доволі легке звучання, у ній звучить струнний квартет.

12. Історія. Пісня є квінтесенцію цього альбому. Це своєрідний результат пригод, змін у моєму житті, а також результат формування ZLIVA NA PRAVO у сучасному вигляді.

ZLIVA NA PRAVO – naNOvo

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *