ZLIVA NA PRAVO – Історія
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ZLIVA NA PRAVO – Історія (Сингл)

Рок-гурт ZLIVA NA PRAVO презентує свій другий сингл під назвою «Історія».

«Історія» є квінтесенцією майбутнього альбому команди під назвою naNOvo. За словам лідера гурту Володимира Ковбеля, ця пісня є дуже двозначною, вона є своєрідним результатом змін і пригод в особистому житті фронтмена, а також в остаточному формуванні гурту безпосередньо.

«Гримуча суміш лірики та драйву. Від мурах до вибуху!» – описують новинку учасники ZLIVA NA PRAVO.

Володимир Ковбель пригадує, що написав цю пісню їдучи трасою на мотоциклі. Він не мав конкретної мети поїздки і в такий спосіб лише хотів трохи розвіятися. Втім, саме під час цього провітрювання голови до нього прийшла задумка приспіву та початкова мелодія, які трохи пізніше було покладено в основу треку «Історія». Ось що він сам розповів про цю композицію: «Історія» — це пісня, яка зводить паралелі з мого особистого життя, а також з нового життя групи ZLIVA NA PRAVO. Тобто вона настільки дослівна — наскільки метафорична».

Свою руку та вміння до остаточного звучання «Історії» доклав саунд-продюсер Сергій Сілаков. «Ні для кого не секрет, що над фінальним результатом творчості артистів стоїть певна команда людей! Настав час відкрити нашого «темного кардинала»! Знайомтесь, Сергій KOMA Сілаков , саундпродюсер і золотий слух ZLIVA NA PRAVO! Результати нашої співпраці – у новому синглі», – пишуть у соціальних мережах музиканти.

Історія гурту ZLIVANAPRAVO почалася 2008 р. на Тернопільщині, де її заснував незмінний лідер, музикант, актор театру та кіно – Володимир Ковбель. Тривалий час команда існувала у різних складах та варіаціях, активно концертувала, йшла в творчу від пустку, аж поки наприкінці 2019 року гурт стабілізувався у форматі тріо і почав запис повноцінного альбому.

ZLIVA NA PRAVO – Історія
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *