ZLIVA NA PRAVO – Дешеве Кіно
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

ZLIVA NA PRAVO – Дешеве Кіно (Кліп)

Гурт ZLIVA NA PRAVO презентує свою дебютну відеороботу на пісню «Дешеве кіно»

Фактично це і є короткий фільм, який знятий за ідеєю відомого українського актора, режисера та продюсера – Дмитра Суржикова. Який, прослухавши демку, сказав: «На цю пісню треба зняти кіно!»

«Дешеве кіно» транслює думку про те, що минуле слід залишити в минулому. Перекреслити, переступити, «залишити минуле за плечима». Навчитися називати все своїми іменами, перестати обманювати себе, щоб раз і назавжди розпрощатися з багажем непотребу. Подякувати за все, що було, побажати успіху одне одному і розбігтися, щоб дати місце чомусь новому. Звідси й метафоричний заклик про «Давай облишимо знімати це кіно».

Зважаючи на те, що фронтмен гурту є професійним актором, а команда складалася з кінопрофесіоналів – кліп вийшов повноцінним короткометражним фільмом.

«Історія самої пісні «Дешеве Кіно» почалася ще у 2012-му році, коли текст пісні подарував нам друг гурту. Але в той час не доходили руки, щоб її зробити. Текст був, мінімальна мелодія була, але ніякого аранжування не існувало. Тоді ми її так і не зробили. А вже з трансформацією групи, коли ZNP остаточно сформувалися як тріо, пісню переробили і від попереднього подарованого вірша залишилася тільки назва — «Дешеве Кіно» , згадує лідер команди, Володимир Ковбель.

А сама композиція передує появі, наприкінці жовтня, повноцінного альбому під назвою – «naNOvo», куди потрапить і нинішня прем’єра ZLIVA NA PRAVO — пісня «Дешеве Кіно».

ZLIVA NA PRAVO – Дешеве Кіно
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *