Злата Огнєвіч - Світло
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Злата Огнєвіч – Світло (Кліп)

Популярна виконавиця Злата Огнєвіч завершила роботу над своїм новим релізом під назвою «Світло». Цю пісню співачка присвятила працівникам ДСНС (Державна служба України з надзвичайних ситуацій), які кожного дня ризикують власним життям і здоров’ям розбираючи завали, розміновуючи території, надаючи підтримку та рятуючи людей.

За словами Злати, робота рятівників часто лишається «поза кадром», а якщо і висвітлюється у медіа, то в недостатньому об’ємі.

Зауважимо, що з початком активної фази повномасштабної війни Злата Огнєвіч прийняла рішення лишитися в Україні, лишитися вдома. Із початком вторгнення ворогів виконавиця відчувала постійне емоційне виснаження, відтак, створювати музику у неї не було жодного бажання та натхнення. Втім, цей період почав минати і надихнувшись згаданою тематикою артистка презентувала пісню «Світло» та офіційне відео до неї.

Злата Огнєвіч - Світло

Режисер кліпу – Антон Шатохін.

«Люди СВІТЛА – підтримайте нашу роботу. Ставте лайк та залишай коментар! Дякую кожному українцю за незламність. Честь і слава кожному герою», – пише у соціальних мережах Злата Огнєвіч.

Варто додати, що співачка приймала участь у сотні концертних виступах для українських воїнів і переселенців з тимчасово окупованих територій, зібравши більше восьми мільйонів гривень.

Злата Огнєвіч – Світло

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *