Злата Огнєвіч – Чом ти не прийшов
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Злата Огнєвіч – Чом ти не прийшов (Кліп)

Злата Огнєвіч знялася повністю оголеною в арт-проекті (кліпі) на пісню «Чом ти не прийшов». Це перша концептуальна відеоробота співачки, у якій вона зважилася на досить сміливий крок.

Популярна артистка Злата Огнєвіч продовжує відкривати нові грані своєї творчості і в той же час дивувати шанувальників відвертими образами. Арт-проект на трек «Чом ти не прийшов» просякнутий символізмом і піднімає питання, на які немає єдиної відповіді, бо кожен глядач зможе побачити своє, виходячи зі свого досвіду і світосприйняття. Завдяки «кіношному» режисеру Максу Литвинову, ця відеоробота стала міні-фільмом про життя Злати і про ті заборони, які накладаються на нас з дитинства і які проектують багато подій в нашому вже дорослому житті.

Злата Огнєвіч – Чом ти не прийшов

«Я є достатньо відкритою людиною, займаюся дослідженням свого «я», стукаю у власну підсвідомість. Я позитивно ставлюся до різних експериментів, якщо мова йде про мистецтво. Адже на сцені, у музичних відео, у кінострічках можливо практично все. Я ж не роздяглася тільки заради того, щоб роздягнутися і продемонструвати свою фігуру. Ні, тут йдеться зовсім не про це. Це про символи, як у того ж Ларса фон Трієра, де абсолютна кожну деталь просякнуто символізмом. Я за мистецтво і мені абсолютно не важко бути відвертою, якщо цього вимагає моя творчість», – коментує вихід нової відеороботи Злата Огнєвіч.

Крім виходу відеороботи «Чом ти не прийшов», вже в цю п’ятницю, 13 грудня, Злата Огнєвіч презентує альбом українських народних пісень в авторській обробці під назвою «Сила поколінь».

«Я хотіла додати атмосфери Різдва і порадувати всіх меломанів, які люблять наші українські пісні, відомі всьому світу», – коментує вихід майбутнього альбому Злата Огнєвіч.

Злата Огнєвіч – Чом ти не прийшов

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *