ZLATA OGNEVICH - Віддаю
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ZLATA OGNEVICH – Віддаю (Кліп)

ZLATA OGNEVICH презентувала свою нову роботу «Віддаю» у супроводі офіційного кліпу. За словами співачки, ця пісня є розповіддю про пристрасне кохання, що переповнює серця. Вона є віддзеркаленням нестримного прагнення розділяти всі свої почуття та емоції з близькою людиною. Основними темами даної композиції стали відданість та відвертісь, які покликані переконати кожного слухача, що коли ти любиш, немає слова «ні».

Слова та музика: Злата Огнєвіч.

ZLATA OGNEVICH - Віддаю

Артистка розповіла, що писала цю пісню у період справжньої закоханості, від якої їй буквально зривало дах. Головна героїня композиції так захопилася бурхливими почуттями, що без вагань пірнає у них, у ці нові стосунки, навіть розуміючи, що у фіналі happy end-у може не трапитися і знову буде боляче.

ZLATA OGNEVICH: «Моя нова робота «Віддаю» є найвідвертішою в у всіх розуміннях. Оголена душа тут скрізь: в словах, в музиці та у відео. Ця пісня є зізнанням, а танець – відвертим проявом почуттів. Кохання, час та досвід видозмінюють мене і мою творчість. Сьогодні я стала сильною, відвертою та натхненною».

ZLATA OGNEVICH - Віддаю

Режисером кліпу виступив Макс Сало. Цікаво, що в день публікації ролика на YouTube, відеосервіс забанив його через невідповідність правилам спільноти. Наразі не відомо, чи відрізнялася (та чим саме) початкова версія від доступного наразі кліпу, але, здається, наразі до співачки YouTube претензій вже не має.

«Після вчорашнього бану я не знаю як поведе себе YouTube… Мені потрібна ваша підтримка. Постав лайк та залиши відгук, щоб усе, що ми робили було не дарма», – пише Злата.

Наразі нову пісню Злати вже можна послухати на всіх музичних майданчиках.

ZLATA OGNEVICH – Віддаю
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *