Злата Огнєвіч – Сила поколінь
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Злата Огнєвіч – Сила поколінь (Альбом)

Українська артистка Злата Огнєвіч, яка тільки днями випустила провокаційний арт-проект на пісню «Чом ти не прийшов», про який ми вже розповідали читачам «Нотаток», презентувала студійний альбом «Сила поколінь».

До нього увійшли десять композицій, які відомі всім українцям з дитинства. Це і «Щедрик», і «Пречиста Діва», і «Музиченьки», і «Тиха ніч», і «Чом ти не прийшов», і багато інших пісень. Спеціально для обкладинки нового альбому Злата Огнєвіч знялася з немовлям, яке символізує початок світу і початок нового життя, що дуже символічно напередодні Нового року і Різдва. Орім того, в цю обкладинку вкладений і ще один сенс – артистка хотіла б донести, що кожен українець повинен гордитися своєю культурною спадщиною і з дитинства вбирати всю ту музику, яку ми здавна називаємо музикою поколінь.

«Коли ми готували дану платівку, я побачила партитуру «Щедрика» і неймовірно зраділа, адже заспівати її було одією з моїх дитячих мрій. Щиро дякую талановитому саунд-продюсеру альбому Михайлу Некрасову за кожну особливу композицію!» – пише в анотації до платівки «Сила поколінь» Злата Огнєвіч.

Даний реліз артистки вже отримав схвальні відгуки не тільки від шанувальників виконавиці, які назвали альбом «вічним», а й від музичних критиків, які вважають, що це дуже сміливе рішення – робити непопулярну музику значущою і затребуваною.

Злата Огнєвіч – Сила поколінь
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *