Польська Залізниця Лова-Лова
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

Плюшевый Бруклин feat Павло Зібров – Польська Залізниця Лова-Лова (Кліп)

Всім тим, хто ще не бачив свіжий «лова-лова» кліп українського хіп-хоп проекту «Плюшевый Бруклин» за участі відомого вітчизняного естрадного метра Павла Зіброва під назвою «Польська Залізниця Лова-Лова», пропонуємо зробити це просто зараз, адже як мінімум гарний настрій ви собі вже точно цим переглядом забезпечите. Отже, як бачимо, лаври музичного фенікса Віктора Павліка, який нещодавно переродився у якості рок-зірки, напевно таки підштовхнули пана Зіброва спробувати себе в новому образі хіп-хоп «ем-сі», а також, звісно, ще одним джерелом натхнення для створення новинки став новопризначений керівник «Укрзалізниці» – польський рокер Войцех Бальчун.

У якості альтернативи поляку, «Плюшевый Бруклин» у свою чергу вирішили висунути кандидатуру Павла Зіброва на відповідальну посаду голови польської залізниці. «Ви нам – рок-музиканта, ми вам – народного артиста. Польська залізниця, лова-лова, зробіть керівником Павла Зіброва», – співають у своєму новому кліпі музиканти. Сам Павло Зібров, звісно, також з`явився у відео та зачитав у ньому справжнісінький репчик, попиваючи чай з фірмових залізничних чашок та колоритно мандруючи коліями із запаленим фанатським фаєром у руках.

«Укрзалізницю» нове відео «Польська Залізниця Лова-Лова» чомусь дуже обурило і вони вирішили саркастично прокоментувати його, зазначивши, що Павло Зібров подає поганий приклад молоді своїм гарцюванням та танцями на коліях. Втім, вочевидь, із побудовою гострого саркастичного слівця у залізничної прес-служби не все так гладко, як із запрошенням на роботу закордонних кадрів. Ну а сам пан Зібров у цей час, не звертаючи уваги ні на які скандали, все ж таки отримав запрошення на таку бажану роботу у Польщі. Щоправда поки що це не посада голови місцевої залізниці, а пропозиція щодо проведення серії сольних концертних виступів, що, до речі, також непогано.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *