Жюль Верн – Таємничий острів (Аудіокнига)
Аудіокниги

Жюль Верн – Таємничий острів (Аудіокнига)

Капітан Немо – один з найвідоміших персонажів пригодницької літератури. Герой Жюля Верна з’являється в трьох романах, що відносяться до однієї і тієї ж трилогії. Це «Діти капітана Гранта», «Двадцять тисяч льє під водою» і, звісно ж, «Таємничий острів». В останньому його присутність виявляється здебільшого незримою, проте в кінцевому підсумку читачі отримують можливість дізнатися про долю улюбленого персонажа.

«Таємничий острів» є заключною частиною згаданої вище трилогії. По суті, це – самостійний твір, проте він пов’язаний з попередніми частинами деякими загальними сюжетними лініями, головною серед яких є історія Немо. У центрі сюжету опиняється група американців-сіверян, що біжать з окупованої південної столиці під час тодішньої громадянської війни. Вони вирушають в дорогу на повітряній кулі, але вона зазнає аварії. Так герої опиняються на безлюдному острові. Незабаром з’ясовується, що кожен з них має ті чи інші корисні навички. Завдяки цьому їм вдається налагодити життя на острові, причому досить скоро виявляється, що у них вже немає гострої потреби ні в їжі, ні в одязі, ні в житлі.

«Таємничий острів» – це класична робінзонада, однак тільки виживанням в умовах безлюдного острова пригоди головних героїв не обмежуються. Їм належить битися з піратами, знайти сусідній острів, отримувати таємничі послання і навіть пережити виверження вулкана, який знищить все, що вони встигли створити. Захоплюючі дух пригоди, інтрига, яка поступово стає все більш загадковою, яскраві характери і сама атмосфера роману – завдяки всьому цьому «Таємничий острів» залишається в числі кращих зразків пригодницької класики ось уже на протязі багатьох десятків років.

Варто відзначити, що вперше роман було видано в 1874-му році. Він являє собою досить об’ємний твір, проте читачів це не злякало – книгу чекав величезний успіх. Вона витримала безліч перевидань, пізніше була екранізована, а окремі сюжетні лінії і відсилання до «Таємничому острову» присутні в безлічі сучасних творів.

«Таємничий острів» залишається цікавим як для дітей, так і для дорослих – це захоплююча, незвичайна, яскрава історія, яка розгортається в чудових декораціях і моментально захоплює читача.

Жюль Верн – Таємничий острів (Аудіокнига, Частина 1)

Жюль Верн – Таємничий острів (Аудіокнига, Частина 2)

Жюль Верн – Таємничий острів (Аудіокнига, Частина 3)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *