Женя Скрудж – Зореліт
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Женя Скрудж – Зореліт (Сингл)

Женя Скрудж, перебуваючи на своєму власному міжгалактичному зорелеті, намагається будь-що вийти на зв’язок із мешканцями планети Земля, зокрема із тими, хто позитивно ставиться до нової україномовної музики. Адже саме таку назву, «Зореліт», отримав новий студійний сингл виконавця, з яким ми сьогодні пропонуємо вам познайомитися ближче.

«Цей трек для мене немов віддушина, у якій я лечу і думаю про Землю. Іноді я ловлю себе на думці, що для мене взагалі не важливі всілякі тенденції, які зараз відбуваються у музиці…А іноді навпаки, я міркую, що вони важливі для мене, але все ж я шукаю самого себе, я точно знаю, що продовжую шукати власне я», – філософствує у коментарі «Нотаткам» Женя Скрудж.

Додамо, що текст пісні «Зореліт» написала авторка з міста Чернігів на ім`я Марія Устименко, якій, за словами Євгена, вдалося у своїх рядках дуже точно передати заплановані ним із самого початку зміст та ідею майбутньої композиції. Сама ж Марія у коментарі до вже оприлюдненої роботи також зазначила, що фінальний результат особисто їй припав до смаку і побажала музиканту наснаги у майбутній творчості.

Українська музика: Женя Скрудж – Зореліт

Завантажити
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *