Женя Скрудж – Треба спати
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Женя Скрудж – Треба спати (Сингл)

Євген Бондаренко, засновник чернігівської формації «Женя Скрудж», оголосив про старт поступового оприлюднення музичного контенту своєї нової платівки у мережі, а розпочати музикант вирішив з україномовного треку «Треба Спати». Як зазначив виконавець, даний сингл присвячується безсонню та всім тим людям, які змушені жити із ним.

За задумом автора, композиція побудована на помітному контрасті – слова її приспіву запевняють, що «треба спати», але гітарний саунд та енергетика навпаки ніби натякають, що рок-н-рол зараз тільки розпочнеться.

«Я відчуваю, що моя творчість завжди перепліталась з мистецтвом відеоігор. Мрійливість, притаманна мені як фанату цих забавок, добре можна відчути у моїй музиці. А ще я працюю геймдизайнером, тому все це сильно відчуваю. Можна сказати, що пісня «Треба спати» народилася досить спонтанно: я відразу написав приспів і зрозумів, що трек вимальовується про стан безсоння, дуже страшний стан, коли ти наче не з усіма, ти не в ритмі того, як живе здорова людина. І ось я намагався описати таке безсоння, яке ти сам собі знаходиш, як то кажуть, на свою голову», – коментує для «Нотаток» новинку фундатор проекту «Женя Скрудж».

«Коли приходить ніч, деякі люди краще за інших усвідомлюють, що зовсім скоро всі заспокояться і ляжуть спати.. Але точно не ті, хто страждає безсонням», – йдеться в анотації до треку «Треба Спати» у соціальних мережах.

До слова, аналізуючи ті самі сторінки соц. мереж проекту «Женя Скрудж», можна припустити, що новинка «Треба Спати» стане далеко не єдиним україномовним треком у згаданому нами майбутньому альбомі під назвою «Маніфестор». Що стосується самої назви платівки, то вона означає генетичний тип людини, особливістю якого є здатність проявляти ініціативу та робити лише те, чого вона дійсно прагне. І така назва не є випадковою, адже фронтмен команди зараховує себе саме до цієї когорти людей.

Українська музика: Женя Скрудж – Треба спати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *