Женя Скрудж – Alter Ego
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Женя Скрудж – Alter Ego (Сингл)

Перед вами ще одна порція сучасної української музики для ваших плей-листів, що цього разу надійшла з мальовничої Чернігівщини. Місцевий музичний проект «Женя Скрудж» або просто Scroodge, автором та засновником якого є вокаліст та гітарист Євген Бондаренко, випустив у світ новий, нетиповий для себе україномовний сингл Alter Ego. Нетиповість треку, у порівнянні з попереднім матеріалом, полягає не лише у мові виконання, а й у самому типажі аранжування, що ви безперечно відчуєте під час прослуховування.

«Можливо цей трек нетиповий для мене, але саме таким він народився, тож саме таким він дійде і до слухачів. З його допомогою я хотів би передати привіт всім невтомним працівникам IT-індустрії, всім тим, хто, споглядаючи всесвіт, проходить свій найважливіший у житті тест. У цій роботі я змішав всесвіт із його важливим життєвими випробуванням, космос з його висотою, та наше сучасне життя, яке сьогодні у кожного тісно пов’язано з новітніми технологіями. Нехай Alter Ego візьме гору в житті кожного!» – зазначив в анотації лідер гурту Scroodge Євген Бондаренко.

За допомогу у роботі над новою композицією Alter Ego, Женя висловлює подяку Юрію Демиденко, який записав басові партії, Андрію Миманса за його аранжування і клавіші, а також Дмитру Сазонову, який намалював спеціально для цього треку обкладинку-картину.

До речі, вже зовсім скоро всі мешканці та гості рідного для музикантів Чернігова, зможуть почути новий сингл Alter Ego наживо, адже «Женя Скрудж» візьме участь у цьогорічному фестивалі під назвою «Зелена Сцена». Виступ колективу заплановано на 12 серпня, не пропустіть!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *