Женя і Катя – Втомлене місто
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Женя і Катя – Втомлене місто (EP)

Романтична українська музика від двійко закоханих: світ побачив дебютний міні-альбом акустичного проекту «Женя і Катя» під назвою «Втомлене місто», у якому вони за допомогою пісень змалювали практично всю яскраву парадигму власних відносин. Як ви вже напевно здогадались, «Женя і Катя» – це дует, до складу якого входять Євген Мартинюк та Катерина Титченко. У роботі над новим EP парі допомагав барабанщик Тіма Касаткін, а також Олексій Ляхович, який написав музику пісні «Зима» на слова чернівецької поетеси Ольги Кутиніної. Решта композицій міні-альбому «Втомлене місто» – власний авторський матеріал Жені і Каті.

«Ми відкрилися людям, показати свій світ і зараз дуже радіємо цьому, адже багатьом він припав до душі. Багато хто каже, що пісні міні-альбому несуть щось тепле і світле. Але це, переважно, наші друзі – вони нас і так люблять, тому ми вирішили презентувати наш реліз широкому слухацькому колу меломанів. Запис ЕР «Втомлене місто» відбувався на домашній студії, і, можливо, його звучання не ідеальне, але він і так чудово передає все, що ми хотіли донести, тому ми задоволені», – розповів «Нотаткам» Женя Мартинюк.

Наразі дует «Женя і Катя» знаходиться у пошуках можливостей для виступів поза рідною Вінницею, адже прагне продемонструвати свій музичний матеріал якомога більшій кількості шанувальників вітчизняної музики. Окрім того, закохані вже планують свій наступний міні-альбом, в якому анонсують чималу кількість музичних цікавинок.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *