Женя і Катя – Втомлене місто
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Женя і Катя – Втомлене місто (Кліп)

Учасники чуттєвого інді-гурту «Женя і Катя» презентували своє дебютне офіційне відео, відзняте на пісню «Втомлене місто» з однойменного міні-альбому команди. Свіжий кліп для музикантів відзняв Віталій Левицький з Pig Destruction Unit, взявши за ідею акварельні малюнки Каті.

«Пісня «Втомлене місто» стала флагманом нашого EP, саме цю пісню найбільше беруть у ротацію на радіо і вона найбільше подобається слухачам. Зрозуміло, що вона і для нас є однією з найулюбленіших. Тому ми і поставили собі за мету зняти відеокліп, ідея якого з’явилась практично відразу ж. Катя малює аквареллю і ми вирішили, що у кліп потрібно буде вставити малюнки про «мультяшне» місто з нашими відео. Справа в тому, що у нас не було прикладу, на який можна було б рівнятись, бо ми не бачили кліпів з малюнками у відео з подвійною експозицією. І ми не знали як воно вийде, трохи мабуть ризикували. Але, в результаті, ролик вийшов дуже теплим і щирим, що, власне, і було нашою головною ціллю», – розповів «Нотаткам» учасник проекту Женя Мартинюк.

Спеціально до прем’єри ролика «Втомлене місто», у рідній для себе Вінниці «Женя і Катя» організовували великий сольний концерт-презентацію, відвідувачі якого мали можливість побачити дебютне відео найпершими. За словами музикантів, вони трохи переживають, чи сподобається глядачам дана робота, тож якщо у вас виникне бажання написати кілька слів у якості відгуку після перегляду, можете зробити це на сторінці гурту у соціальних мережах або просто на цій сторінці трохи нижче.

Женя і Катя – Втомлене місто

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *