Женя і Катя – Цілий світ
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Женя і Катя – Цілий світ (Кліп)

Маємо для вас порцію ранкової романтики від інді-гурту «Женя і Катя» у вигляді свіжого відеокліпу «Цілий світ», знятого до пісні з нещодавно оприлюдненої платівки «Літаки». Нова робота вже традиційно для команди характеризується легкістю, романтизмом та мрійливістю, а самі музиканти говорять про неї наступне: «Ця пісня про молодість, літо та мрії». Режисером та оператором кліпу виступив Тіма Касаткін.

«У нас новий кліп на пісню «Цілий світ»! Юхуууууу! Народ дивіться, коментуйте, ми старались!», – пише у Фейсбук учасник проекту Женя Мартинюк.

Глядачі, до слова, вже встигли відреагувати на заклик Жені та залишити у мережі кілька позитивних відгуків: «Як завжди – просто чудово, аж за душу бере! Радий, що познайомився з Вашою творчістю»; «Дуже гарна музика, легка та романтична, суперове виконання»; «Молоді, стильні, романтичні, закохані і талановиті! Вітаю з виходом нової роботи!». Також дуже потішили роздуми про те, на що ж воно більше схоже – на український Burzum чи, все ж таки Cradle Of Filth (black та sympho-black metal відповідно, – прим.).

Варто зазначити, що відео «Цілий світ» стало третім кліпом у відеорафії вінничан, слідом за роликами «Літаки» та «Втомлене місто», з якими ви також могли познайомитися на сторінках «Нотаток».

Женя і Катя – Цілий світ

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *