Женя і Катя – Не вистачає
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Женя і Катя – Не вистачає (Сингл)

Новий інтернет-сингл «Не вистачає» від учасників проекту «Женя і Катя» вирізняється з-поміж усіх попередніх робіт дуету достатньо незвичним звучанням – у ньому романтичне інді було доповнено електронними елементами танцювальної музики. За допомогу у створенні такого нетривіального аранжування музиканти висловлюють щиру подяку своїм друзям, Тімі Касаткіну та Олексію Зацерковному.

«Взагалі-то ми раніше не планували створювати танцювальних треків, проте після декількох реміксів на нашу пісню «Втомлене місто», виявилося, що наші вокали досить непогано звучать у подібній стилістиці. Плюс ми й самі ніколи не відмовимось потанцювати під прикольну музику. Ось так і народилася ідея зробити трек «Не вистачає» саме у такому напрямку», – розповів нашому сайту Женя Мартинюк.

Нагадаємо, що слідом за піснею «Літаки», новинка «Не вистачає» стала вже другим оприлюдненим синглом з майбутнього альбому гурту, формування якого наразі триває. Ну а трохи відволікаючись від роботи над платівкою, музиканти не забувають і про живі концертні виступи, черговий з яких відбудеться вже наступної п’ятниці у рідній для них Вінниці (7 квітня, 21:00, River Pub).

Українська музика: Женя і Катя – Не вистачає

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *