Женя і Катя – Літаки
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Женя і Катя – Літаки (Сингл)

Напевно немає нічого дивного у тому факті, що на самісінькому початку найромантичнішої пори року, романтики з інді-дуету «Женя і Катя» видали свою нову авторську композицію «Літаки». Звісно ж, композиція також вийшла романтичною, тому сьогодні ми пропонуємо читачам «Нотаток» зануритись у потрійну ранкову романтику та на повні груди вдихнути свіже весняне повітря, сповнене почуттями!

До слова, свіжа пісня «Літаки» є в певній мірі експериментальною для дуету, адже це перший трек вінничан, у якому було застосовано електронні семпли. «З самого початку ми написали гітарну партію та слова, а за ними вже вималювався загальний силует композиції. Це, до речі, перша наша пісня, в якій присутня електроніка – за неї був відповідальним наш басист Женя Кривунець. Думаю, цією роботою ми запросто можемо охарактеризувати нашу музику та вектор її подальшого розвитку на найближче майбутнє. «Літаки» – це наші пісні, за допомогою яких ми хочемо нести тепло іншим людям», – ділиться думками з читачами нашого сайту Женя Мартинюк.

Він також зазначив, що наразі «Женя і Катя» весь свій вільний час та думки приділяють створенню свого майбутнього повноформатного альбому, та просто зараз знаходяться у процесі його студійного запису. За словами виконавця, конкретні дати релізу платівки поки що відсутні, але представники формації дуже прагнуть презентувати свій лонг-плей протягом літа поточного року. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Женя і Катя – Літаки

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *