Женя і Катя – Літаки
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Женя і Катя – Літаки (Альбом)

Оскільки Женя і Катя, учасники однойменного романтичного інді-гурту, раніше зазначали, що «Літаки» – це їхні пісні, які летять прямо до сердець слухачів, здається, що наразі музиканти спланували повноцінну музичну атаку. Адже у символічний політ вирушив цілий десяток «літаків» – саме стільки пісень увійшло до першого повноформатного альбому, який Женя і Катя днями оприлюднили у мережі та з яким ми вам сьогодні пропонуємо познайомитися.

Отже, лонг-плей «Літаки» – це без малого сорок хвилин музичних почуттів пари закоханих, що стали знаковою подією їхнього творчого життя. Женя і Катя досить довго йшли до видання цієї платівки і ті півтора роки, які минули з моменту презентації попереднього міні-альбому «Втомлене місто», молоді люди не гаяли дарма. Чого тільки вартує їхня трансформація з дуету у повноцінний лайв-гурт, виступи чи не на всіх великих літніх фестивалях України, кліпи у ротації телеканалів та пісні в ефірах багатьох радіостанцій. А наразі їхнє «свято музики і любові» отримало своє логічне продовження.

«Раді представити вам наш новий альбом «Літаки»! Протягом року ми працювали над новими піснями, вклали багато сил та частину себе. Сподіваємось, що платівка вам сподобається і ви порадите послухати його своїм друзям! Дякуємо усім, хто нас підтримував і допомагав! Наші «Літаки» можна слухати онлайн, а для тих, хто хоче підтримати нашу справу, альбом можна завантажити з популярних інтернет-сервісів», – пишуть у Фейсбук Женя і Катя.

Додамо, що саунд-продюсерами альбому виступили друзі гурту Олексій Зацерковний та Тіма Касаткін, а обкладинку релізу створив Олексій Зацерковний (NotVeryArt).

Українська музика: Женя і Катя – Літаки

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *