Женя і Катя – Літаки
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Женя і Катя – Літаки (Кліп)

Ще один музичний спомин літнього тепла в осінню погоду – новий кліп чуттєвого проекту «Женя і Катя» під назвою «Літаки», знятий режисером та за сумісництвом оператором Олегом Леоновичем. Нагадаємо, що сама композиція була оприлюднена в якості окремого веб-синглу навесні поточного року, та стала у тому чи іншому ступені експериментом для музикантів, адже «Літаки» – це перший трек, де «Женя і Катя», з легкої руки їхнього бас-гітариста Євгена Кривунця, застосували електронні семпли. До слова, результати досліджень електронного саунду учасникам формації припали до смаку і надалі вони обіцяють знову повернутися до такої практики.

Основний лейтмотив відео – історія пари людей, які з самого дитинства і по сьогоднішній день до безтями закохані в музику і ще більше один в одного.

Під терміном «літаки з паперу й слів», про який «Женя і Катя» згадують у своїй роботі, криється не що інше, як їхні власні твори, уся та музика, що прямує чартерним рейсом від авторів до слухачів, надовго залишаючись у своєму фінальному місці призначення. Окрім того, у кліпі символічно змальовано основний життєвий шлях людини, від дитинства до старості, втілений у кадрі парами акторів – Іриною Василевською та Олегом Івженком, а також Лізою Турчаніновою та Андрієм Мозговим. До слова, самі Женя Мартинюк і Катя Тітченко також з’являються у кліпі, символізуючи юність, почуття гармонії, романтизму і закоханості, які мають завжди лишатися у серці, не дивлячись на швидкоплинні роки. Зйомки ніжної за настроєм роботи проходили у столичному ботанічному саду.

Також варто зауважити, що саме пісня «Літаки» подарувала назву майбутньому повноформатному альбому проекту «Женя і Катя». Наразі вже відомо, що платівка міститиме десять авторських треків (включаючи «Літаки» та ще один раніше оприлюднений сингл «Не вистачає») та стане доступною для придбання та ознайомлення на початку листопада.

Українська музика: Женя і Катя – Літаки

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *