Женя і Катя – Поміж нами
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Женя і Катя – Поміж нами (Кліп)

Учасники вінницького інді-проекту «Женя і Катя» вирішили, що саме зараз настав чудовий час для експериментів і презентували свій новий офіційний кліп «Поміж нами». Режисером та оператором свіжої роботи виступив Батильчук Микола.

«Ми вирішили, що настав час для нової музики і нового етапу творчості! Чекаємо ваших коментарів і сподіваємось, що вам сподобається цей кліп!» – пишуть на сторінці у соціальній мережі музиканти.

Зауважимо, що музику до пісні «Поміж нами» написав Олексій Ляхович (він же Alex Lynch). «Ми з Женею і Катею довго працювали і ось що у нас вийшло в підсумку. Трохи ретро Вам у кров і вуха! Це моя перша робота в такому напрямку і, що вийшло випадково, у зведенні треку. Всім приємного прослуховування і бобра!» – додає він.

Цікаво, що таким змінам у звучанні дуету «Женя і Катя» посприяв їхній нещодавній переїзд із рідної Вінниці до Києва. «Новому місцю – нова музика. Ми усю весну й літо готували для вас нові пісні, зовсім скоро ви їх почуєте та побачите», – анонсує скору появу своїх наступних новинок пара.

Женя і Катя – Поміж нами
Женя і Катя y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *