Жадан і Cобаки – Рок-музикант (Live-відео)
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Жадан і Cобаки – Рок-музикант (Live-відео)

Якщо певні причини стали на заваді вашому потраплянню на концерти листопадового туру Сергія Жадана і гурту «Собаки в Комосі», відтепер ви маєте нагоду хоча б трохи зануритись у їхню потужну атмосферу завдяки офіційному live-video до нової пісні «Рок-музикант». Зазначимо, що згаданий ролик було створено режисером монтажу Анною Перепелицею у рамках спецпроекту «Громадське. Культура».

Загалом у рамках концертного туру письменника та музикантів відбулися виступи у десятьох різних містах України, а в цьому відео глядач побачить нарізку кадрів з концертів «Жадана і Собак» у Харкові, Дніпропетровську, Вінниці, Ужгороді та Луцьку.

Щодо самої композиції «Рок-музикант», з якою, до речі, ви вже могли раніше ознайомитись на нашому сайті, то вона є українізованою версією пісні білоруського гурту «Мроя». За словами Сергія Жадана, його український переклад тексту білорусів є достатньо вільним і фінальний музичний результат навіть не може в повній мірі сприйматися у якості класичного переспіву. Окрім того, він зазначив, що цей трек обов’язково увійде до переліку творів майбутньої повноформатної платівки проекту «Жадан і Собаки», реліз якої заплановано на весну 2016 року.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *