Жадан і Собаки – Ракети
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Жадан і Собаки – Ракети (Сингл)

«Ця країна не боїться зважитись і говорити», – йдеться у поезії Сергія Жадана під назвою «Ракети», що стала основою для нової однойменної пісні проекту «Жадан і Собаки» та нещодавно була оприлюднена у мережі в якості перед-концертної цікавинки для прихильників письменника і зокрема його музичного дітища. Нагадаємо, що «Жадан і Собаки» зовсім скоро вирушать у свій великий концертний #ПСИхо-тур та відіграють у його рамках 15 концертів у 15 різних містах України, де, окрім всього іншого, безперечно, звучатиме і свіжа композиція «Ракети».

Між іншим, деякі слухачі вже встигли полюбити Жаданівські «Ракети», адже цей твір було вперше презентовано загалу у рамках театральної постановки «1917/2017: Тичина, Жадан і Собаки», побудованої, відповідно до своєї назви, на віршах відомого українського митця минулого та поета сучасності, приправлених музикою харківського гурту. Гурту, який нещодавно, до речі, чомусь вирішив позбутися другої частини своєї назви «… у космосі». Отже, за сценарієм даної вистави, прем’єра якої відбулася у Львові та Києві, Сергій Жадан виконує «Ракети» немов читаючи її зі збірки напрацювань Павла Григоровича Тичини, проте глядачам одразу ж стає зрозуміло, кому насправді належить авторство цієї характерної впізнаної лірики.

За словами учасників формації «Жадан і Собаки», не зважаючи на те, що їхні «Ракети» звучать достатньо меланхолійно, проте любові і надії у цьому творі все одно відчутно більше. Адже їм насправді важливо мати можливість говорити про час, в який усі ми живемо, про країну, яку любимо, та про людей, чиї увага та реакція завжди для них багато що значила. Додамо, що зведення новинки відбувалося на столичній студії LipkyZvukozapys.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *