Жадан і Собаки – Пси
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Жадан і Собаки – Пси (Альбом)

«Жадан і Собаки» випустили у світ своїх «Псів» – одразу десятьох зубасто-музичних псів, зібраних до купи єдиним ланцюгом нового студійного альбому. Свіжий лонг-плей став четвертою платівкою спільного ска-панк проекту відомого українського письменника Сергія Жадана та музикантів гурту «Собаки в космосі», до створення якої, до того ж, долучився лідер берлінської формації Rot Front Юрій Гуржи. Інтенсивна робота над альбомом «Пси» тривала протягом останнього півріччя та відбувалася одразу на п’яти різних студіях звукозапису у Києві та Харкові. Варто додати, що мастерингом «Псів» займалась команда легендарної лондонської студії Abbey Road.

Самі ж учасники проекту «Жадан і Собаки» вважають платівку «Пси» справжнім викликом самим собі та називають її матеріал жорстким та навіть апокаліптичним. «Основна ідея альбому достатньо проста – життя завжди лишає право вибору і лише тобі вирішувати боятися чи любити. Фактично робота над нашим новим диском розпочалася під час виступу в Кременчуцькій виховній колонії, який відбувся минулого літа. Тоді ми побачили зовсім іншу аудиторію. І хоча усі вихованці закладу позбавлені звичних для всіх нас можливостей відвідувати концерти, проте розуміти та підтримувати їм ніхто не може завадити. Саме про них ми написали титульну композицію «Пси», яка задала тональність і настрій усієї платівки», – розповів лідер гурту «Жадан і Собаки» Сергій Жадан.

До речі, саме під час згаданого нетривіального виступу Михайло Лук’яненко відзняв матеріал для нового live-video на одну зі свіжих композицій під назвою «10 Праведників». У коментарі до роботи учасники проекту «Жадан і Собаки» зазначили, що дуже сподіваються на те, що цей ролик стане для глядачів нагадуванням про людей, які сьогодні потребують нашої підтримки та співучасті.

Повертаючись до самого альбому «Пси», варто відмітити, що його музиканти колективу «Жадан і Собаки» виклали для вільного онлайн-прослуховування на сервісі SoundCloud, а вже зовсім скоро обіцяють представити і на сервісах iTunes та Google Play. Окрім того, також було анонсовано скоре видання релізу і на фізичних компакт-дисках.

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    хороший альбом. потужний, драйвовий і злий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *