Жадан і Собаки – Мадонна
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Жадан і Собаки – Мадонна (Альбом)

Харківський ска-панк проект «Жадан І Собаки» порадував своїх прихильників новим студійним лонг-плеєм під назвою «Мадонна». Це п’ятий повноформатний альбом формації, який вмістив у себе десять треків – вісім нових композицій, включно із оприлюдненими раніше синглами, та дві переосмисленні пісні з давнішнього репертуару («Натаха» і «Марат»). Загалом робота над релізом зайняла в учасників гурту близько двох років.

За словами музикантів, новинка увібрала у себе фірмовий «собачий» драйв, але відрізняється від попередників значно якіснішим і фірмовим саундом. «Дорогі брати і сестри! Пропонуємо до вашої уваги «Мадонну» – нашу п’яту студійну платівку. Чесно кажучи, це найкраща (принаймні поки що) наша робота», – коментує у соціальних мережах Сергій Жадан.

«Вчіть слова, готуйтесь до концертів, бережіть себе. Всім добра», – додає він, анонсуючи скорий початок концертного туру на підтримку новинки.

Прослухати всі пісні релізу можна на музичному сервісі Soundcloud, а придбати ліцензійний контент на ресурсі «Абук».

Жадан і Собаки – Мадонна
Придбати альбом
«Нотаткам» на каву

Окрім того, до титульного треку платівки «Мадонна» було також створено лірик-відео, яке вже доступне для перегляду на YouTube. Відео та дизайн обкладинки альбому: Юрій Таран.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Дибільна музика із матюками насичена чортами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *