Жадан і Собаки – Кобзон
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Жадан і Собаки – Кобзон (Кліп)

До вашої уваги «Кобзон» – запекла й безкомпромісна композиція від гурту «Жадан і Собаки» про введення мовних квот на вітчизняному радіо, про ментальні пошуки та повернення до власних духовних джерел. Окрім того, новинка також присвячується українським водіям таксі.

Для тих, хто не знає, зауважимо, що народний артист СРСР Кобзон, якому свого часу було присвоєно звання директора музичної академії ДНР, наразі веде боротьбу з онкологічним захворюванням в одній із кращих клінік Росії. Втім, за словами музикантів, цю пісню вони написали ще рік тому і за станом здоров’я одіозного діяча вони ніколи не стежили. Також у дописі гурту «Жадан і Собаки» присутнє застереження щодо того, що у тексті новинки рясно присутній ненормативний лексикон, тому тим, кого це особливо сильно нервує, музиканти радять не дивитися ролик взагалі, а всім іншим бажають приємного перегляду.

Режисером відео «Кобзон» виступив відомий кліпмейкер Віктор Придувалов, на майданчику працювала команда професіоналів Re.Evolution. У кліпі знялись українські актори, серед яких Ігор Верста, Роман Ясиновський, Олександр Рудинський, Володимир Гладкий, Олена Божко, та інші. Сценарій – Сергій Жадан.

Пісню «Кобзон», яка увійде до майбутнього альбому команди «Жадан і Собаки», наразі можна придбати за допомогою сервісів iTunes \ Google Play.

Жадан і Собаки – Кобзон

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *