Жадан і Собаки – Бухло
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Жадан і Собаки – Бухло (Кліп)

«– Привіт, я Толік. – Здраствуй, Толік. Хто ти, Толік? – Я алкоголік! Як переказати це простими словами, я такий як ви, я разом із вами», – саме так розпочинається історія нового іронічно-соціального кліпу творчої колобрації відомого представника сучукрліту Сергія Жадана та харківських музикантів, які колись носили назву «Собаки в космосі», а з 2014 трансформувалися у повноцінний гурт «Жадан і Собаки».

Де б ви ще могли побачити Мирослава Джоновича Кувалдіна у ролі адепту Ку-клукс-клану, як не в новому кліпі проекту «Жадан і Собаки» до нової пісні (або до «чергової хітяри», за оригінальним текстом) із промовистою назвою «Бухло»? А сам Сергій Жадан, до речі, у цій роботі також примірив на себе чимало цікаво образів – бармена, гетьмана та навіть панотця.

Свіжій сатиричній роботі, як то часто буває, передувала реальна життєва історія із гірким присмаком. Про неї розповів сам СЖ у соціальних мережах: «Помер мій знайомий, помер як раз від бухла, при чому у достатньо молодому віці. Ось йому я цю композицію і присвячую. Всі ми з вами ламані любов’ю господнею, всі ми нею й тримаємось».

Зйомки кліпу «Бухло», присвяченого проблематиці боротьби з підлітковим алкоголізмом, проходили у столичному «Докер Пабі», за що музиканти висловлюють щиру подяку директору Світлані Яструбенко, та усьому персоналу за сприяння у знімальному процесі. Зйомку провадили Олександр Швець та Інна Перервіна. А от вітчизняні телеканали результати цієї творчої роботи, здається, зовсім не оцінили, та навіть відмовилися приймати неформатне «Бухло» до ротації. Щоправда така кричуща несправедливість смертельно не засмутила музикантів, які зазначили, що подібні ситуації тільки роблять їх ще сильнішими та тверезішими.

Концертна прем’єра пісні відбулася у березні поточного року, у столичному клубі Atlas, а відсьогодні, «гімн низки українських міністерств» вже доступний для купівлі чи не на усіх популярних спеціалізованих сервісах.

Українська музика: Жадан і Собаки – Бухло

Google Play
iTunes


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *