Жадан і Cобаки – Листопад (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Жадан і Cобаки – Листопад (Кліп)

Відомий сучасний український письменник, поет та віднедавна музикант Сергій Жадан разом із музикантами гурту «Собаки в Комосі» нещодавно презентував новий відеокліп під назвою «Листопад», який став першою офіційною відеороботою харківського проекту. У ролі режисера відео виступив Михайло Лук’яненко, знаний художнім фільмом «Депешмод» за книгою Жадана, та концертно-документальним фільмом «Готдогс» про «Жадана і Собак».

Цікаво, що в новому кліпі «Листопад» глядачі побачать не лишень самих учасників проекту «Жадан і Собаки», а й кадри майбутнього художнього фільму «Любви хватит на всех» Михайла Лук’яненка за мотивами оповідання Сергія Жадана «Ромео». Стрічка має побачити світ вже в грудні цього року. «Двадцять років – той вік, коли диявол приходить до тебе, щоб поскаржитися на життя. Все навколо зв’язано на тобі, а від тебе вимагається тільки трохи менше спати. І користуватися презервативами. Все інше обов’язково з тобою станеться, при чому саме так, як ти цього хочеш. Хочеш ти цього чи не хочеш», – йдеться в анотації.

Додамо, що вищезгадане оповідання «Ромео» є частинкою роману «Месопотамія», за який Сергій Жадан був удостоєний престижної польської літературної премії Angelus, якою відзначають найкращих авторів Центральної Європи. Жадан став третім серед українців, які заслужили цю авторитетну відзнаку – раніше нагороду отримували Юрій Андрухович та Оксана Забужко у 2006 та 2013 роках відповідно.

Повертаючись до самої пісні «Листопад», варто зазначити, що вона є абсолютно новою та увійде до наступного альбому проекту «Жадан і Собаки». Платівка стане четвертим музичним релізом харків’ян та має з’явитися на поличках музичних крамниць навесні 2016 року.

Теґи: Жадан і Cобаки, Листопад

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олег says:

    Привіт Усім, Друзі !!! Слава Україні !!!
    Пісня – не до оповідання, а як по ній покладено кліп – просто СУПЕР !!!
    Друзі – ьажаю Вам і подальшої наснаги в цьому напрямку !
    Олег.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *