Zetetics – Сіль
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Zetetics – Сіль (Сингл)

Пропонуємо вам познайомитися з новим акустичним синглом «Сіль» столичної інді-формації Zetetics. А якщо бути точними, то одразу з двома синглами, адже нова пісня була записана і оприлюднена не тільки українською мовою, але й російською. «Сіль» – це пісня, написана на одному диханні, двома мовами», – кажуть музиканти.

За словами вокалістки гурту Zetetics Ліки Бугайової, вона завжди вбачала особливий тонкий зв’язок між снами і реальністю, який дуже легко втратити. Втім, у ситуації з піснею «Сіль», його таки вдалося зберегти, адже текст композиції прийшов до неї практично уві сні. Ледь-ледь прокинувшись, дівчина миттєво схопилася за диктофон, після чого спросоння намацала поблизу обриси гітари, створивши з її допомогою мелодію і форму майбутнього синглу.

«Для мене є надзвичайно важливим вміти відпускати музику, інколи навіть не замислюючись про її концепцію або місію, а просто віддавати світу. Гітара, контрабас, клавіші і вокал – це все не просто так. Це схоже поезію, покладену на музику, і особисто мені це дуже близько», – коментує співачка.

Зауважимо, що «Сіль» від Zetetics можна вільно послухати у мережі, або ж придбати на популярних медіа-майданчиках, підтримавши тим самим майбутню творчу діяльність колективу (посилання нижче).

Zetetics – Сіль
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *