ZERNO – Острів
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

ZERNO – Острів (Лірик-відео)

Учасники житомирського гурту ZERNO ще на початку 2018 року презентували у мережі добірку своїх авторських робіт у вигляді ЕР-релізу «Егоїст», про який ми вже розповідали читачам «Нотаток». Втім, музиканти вирішили не брати жодного перепочинку після прем’єри і наразі активно працюють у студії над новим матеріалом, анонсуючи появу наступного міні-альбому наприкінці поточного року.

Але вже зараз хлопці готові поділитися з меломанами частинкою майбутнього релізу – синглом «Острів» та супровідним лірик-відео до нього. Варто зазначити, що в основу ролика покладено виступ гурту ZERNO на столичному арт-заводі «Платформа». «Це перший сингл із нового альбому, який ZERNO планує презентувати наприкінці цього року. Арт-завод «Платформа» подарував нам чудову атмосферу, Леонід Предаченко відзняв live в один клік, а Дмитро Косищев пошаманив над картинкою! Друзі, поширюємо та коментуємо», – пишуть на своїй сторінці у Фейсбук учасники колективу.

В основу пісні «Острів» покладено мікс з вірша поетеси Катерини Волошиної та допрацьованих елементів вокаліста гурту Максима Козловця. За словами Макса, мелодика даного треку почала вимальовуватися ще восени 2017 року, але потрібні та доцільні слова все ніяк не приходили, аж доки він випадково не натрапив на вірш Каті. Він також зазначив, що в цілому ця пісня побудована на стверджувальному факті про безальтернативне руйнування будь-яких життєвих меж за допомоги сили кохання.

Українська музика: ZERNO – Острів

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *