"Зелений вогник" із Антіном Мухарським
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

“Зелений вогник” із Антіном Мухарським (Відео)

Одне з найкреативніших новорічних шоу українського телебачення було продемонстровано глядачам у святковий вечір на каналі TVi. Антін Мухарський і компанія побудували “Зелений вогник” у якості зрізу часових проміжків існування незалежної України – починаючи з 1991-го року і до сьогодення. Кожен рік залишив по собі певні важливі події, про які і розповідається у передачі, а також підкріплюється одним з музичних хітів згадуваного періоду.

Дякуючи такому формату телешоу глядачі змогли пригадати всі двадцять три роки незалежної України із їх перепетіями, радощами або ж трагічними подіями. Музичну частину шоу склали “Плач Єремії”, “Кому Вниз”, “Піккардійська терція”, “ВВ”, Юлія Лорд, “Тартак”, “Таліта Кум”, СКАЙ, Mad Heads, Лама, ТІК, ТНМК, “Друга ріка”, та багато інших вітчизняних виконавців, які формували музичні смаки не одного покоління українців.

Як зазначав Антін Мухарський, “Зелений вогник” – це протиставлення суцільній зомбуючій естраді численних “голубих огоньков”, якими майоріє у новорічну ніч телеефір, а також виокремлена зона української культури, музики і мистецтва вцілому.

Розпочинається святкове шоу безсмертним хітом “Братів Гадюкіних” під назвою “Ми – хлопці з Бандерштадту” у виконанні “Кому Вниз”, а у самому фіналі символічно завершується композицією “Україна” Тараса Петриненко.
Тож кожен, хто хоче ще раз відчути передноворічний настрій, послухати гарну музику із гумором і сатирою від запрошених гостей і ведучого, може ще раз передивитися трьохгодинний “Зелений вогник” із Антіном Мухарським у записі.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *