Зелень - Short Play у форматі Live-room
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Зелень – Short Play у форматі Live-room

Друзі, не так давно до нас надійшла приємна і радісна новина з табору столичного гурту «Зелень», яка сповіщала про поновлення активної творчої діяльності хлопців. Активної, а до того ж і продуктивної. І немов на підтвердження цих слів музиканти одразу ж з жару, з полум’я презентують своїм шанувальникам три абсолютно нові композиції, записані у так званому форматі Live-room, тобто зіграні наживо в арт-просторі київської репетиційної студії PaintHouse.
У свіжий музичний шорт-лист від «Зелені» потрапили три пісні: «Пісня», «Глобус» та буквально сьогодні оприлюднена «SOS», які привідкривають для слухача завісу змін, що трапились у гурті та його звучанні в період творчої відпустки. Новий матеріал навіює алегорії із зустріччю зі старим добрим другом, з яким не бачились досить довгий час по незалежних від вас обох обставинах. За цей період він переосмислив багацько речей, зробив для себе купу різних висновків і звісно що дещо змінився. Але ж ми то з вами знаємо, що всі зміни відбуваються тільки на краще.
Отже оновлений гурт «Зелень» зі свіжими поглядами, ідеями та напрацюваннями вже самим найближчим часом готовий тішити вас живими виступами. Обов`язково слідкуйте за новинами формації на офіційних сторінках ВКонтакті та Фейсбук. До речі, для тих, хто постійно стежить за життєдіяльністю столичного колективу у згаданих соцмережах, напевно не стане новиною й інформація про зміни у складі самого гурту. До складу «Зелені» приєднався бас-гітарист Андрій Медінцев, зайнявший місце Олега Павлюха, який тим не менш не полишив музику, а просто пішов власною дорогою. Як розповів фронтмен гурту Анатолій Зеленько, в Олега наразі багато своїх цікавих творчих ідей, реалізація яких йому успішно вдається, і весь гурт за нього щиро радіє з цього приводу. Та й взагалі, за словами Анатолія, останнім часом всі учасники гурту перестали бути песимістами як в особистісному плані, так і в музичному, адже грузити людей, у яких і так чимало проблем, а тим більше в такий складний для України час, музиканти точно не хочуть. Вони намагатимуться зменшувати долю мінору в своїх майбутніх напрацюваннях. Але про це трохи згодом.
Розглядаючи кожну з представлених композицій «Зелені», варто зазначити, що пісня під назвою «Пісня» не така проста і однозначна, як це може видатись на перший погляд. Скоріше навпаки. «Ця пісня для людей. Я хочу, щоб люди, які слухатимуть цю композицію, відчували, що вони не самі, що є дуже багато таких самих особистостей, що вони завжди у праві розраховувати на допомогу в скрутних ситуаціях. Я сподіваюсь, що ця пісня надихне їх ніколи не вішати носа», – розповідає про першу композицію шорт-листа фронтмен «Зелені».

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рок музика, музика українською, украинская музыка, Зелень, Sos, Глобус, Пісня, Зелень 2014

Другий презентований трек під назвою «Глобус» є кавером-симбіозом пісні Ігоря Талькова із хітом Working Class Hero Джона Леннона. Лідер гурту Анатолій Зеленько, натрапивши на текст пісні “Глобус” Талькова, одразу зрозумів, що влучніше і красномовніше про сьогоднішню ситуацію в країні і не скажеш… Слова пісні були актуальними 20 років назад і, на жаль для нас всіх, знову відновили свою актуальність. Пророчість слів Талькова і Леннона лякає, тому, мабуть, пророки свого часу довго не живуть.

Пісня «SOS» – це дуже життєствердна річ. Вона має запалити вогонь всередині кожної людини, допомагаючи їй жити, впевнено стояти на ногах і вірити у світле майбуття. Як розповіли музиканти, ця пісня патріотична і вона розповідає про людину, яка шукає себе у цьому всесвіті, яка вже встигла побачити на своєму шляху багато чого і в якої всередині майоріє дуже сильний потенціал. «Він є у всіх нас, треба лише про нього пам`ятати», – запевняють учасники гурту.

Тож, якщо вам сподобались приготовані хлопцями музичні подарунки, не полінуйтеся зайти на їхні сторінки в соцмережах і висловити свої щирі враження, емоції і відчуття, адже це є надпотужною рушійною силою для будь-якого музиканта. І, звісно ж, приходьте на живі виступи «Зелені», які відбудуться вже зовсім скоро.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *